راهبرد:

مجموعه «خانگی» همواره تلاش می کند تا در جهت حفظ و ارتقاء سلامت جسم و روح افراد جامعه قدم بردارد. از این رو، در پی آن هستیم تا با فراهم نمودن مجموعه کاملی از مواد خوراکی و غیرخوراکی سالم، طبیعی و ارگانیک؛ نیازهای مشتریان محترم را تا حد امکان رفع نماییم. ابزار مورد استفاده ما در این راستا، عبارت از طب سنتی و طب اسلامی (شامل آیات، روایات و سیره ائمه اطهار سلام الله علیهما) و طب کلاسیک (به عنوان مکمل طب سنتی و طب اسلامی) خواهد بود.

 

 روش‌های فروش:

در حال حاضر فروش محصولات خانگی، فقط بصورت اینترنتی و ارسال به محل موردنظر شما بوده و این مجموعه فاقد مکان فیزیکی برای فروش حضوری می‌باشد. بنابراین از مشتریان محترم انتظار داریم که به هیچ عنوان تقاضای خرید حضوری را نداشته باشند. البته مجموعه «خانگی» به جهت رفاه حال مشتریان خود، آشنایی آن‌ها با محصولات و دیدار چهره به چهره؛ گاهی اقدام به برگزاری نمایشگاه می‌نماید. بنابراین تنها راه خرید حضوری مشتریان محترم، مراجعه به غرفه‌های نمایشگاهی ما می‌باشد. مشتریان محترم برای اطلاع از جزئیات برگزاری نمایشگاه‌های ما می‌توانند در صفحه اینستاگرام خانگی (khanegee.ir) یا کانال خانگی (@khanegee) در پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی عضو شوند. علاوه بر این، مشتریان گرامی می‌توانند عدد «منطقه خود» (مثلا عدد «۵» به نشانه منطقه پنج) را به شماره ۰۲۱۶۶۸۵۷۷۲۴ پیامک نمایند تا ضمن عضویت در سیستم اطلاع‌رسانی پیامکی ما، از جزئیات برگزاری نمایشگاه‌ها و نیز طرح‌های تخفیفی ما مطلع شوند.

 

 روش‌های تولید:

کلیه محصولات ما یا در «خانه» و یا در «کارگاه‌های کوچک» و تحت نظارت مجموعه «خانگی» تولید می‌شوند. ما به هیچ عنوان، تولیدات کارخانه های صنعتی را برای فروش به مشتریان خود عرضه نمی‌کنیم، زیرا معتقدیم تولیدات کارخانه‌های صنعتی با سلامت افراد جامعه در تعارض است. البته تاکید می‌کنیم که ما رعایت بهداشت در تولید و بسته‌بندی محصولات خود را  بسیار بااهمیت تلقی می‌کنیم و از این جهت به مشتریان خود اطمینان خاطر می‌دهیم که ما در این باره بسیار حساس و سخت‌گیر هستیم.

 

 نظارت:

ما معتقدیم که بهترین ناظر بر کیفیت محصولات ما، مشتریان عزیز ما هستند. لذا از پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود، نهایت استقبال را خواهیم نمود؛ بنابراین، آن‌ها را از طریق تلفن، پیامک و یا بخش نظرات فروشگاه به اطلاع ما برسانید.


محصولات غذایی سالم و طبیعی خانگی، ارگانیک، خوراکی، غذایی، سنتی، خانه، کارگاه