شرایط حفظ حریم شخصی:

«خانگی» ضمن توجه و احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی ایمن و مطمئن را به کاربران ارائه کند:

۱. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

۲. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در بخش کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

۳. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

۴. «خانگی» ممکن است برای بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند.

۵. «خانگی» ممکن است برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پیشنهاد های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

۶. در صورتی که کاربران مایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نباشند، می‌توانند گزینه عضویت دریافت خبرنامه در بخش کاربری خود را غیرفعال کنند.

۷. ممکن است ما نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نماییم. اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ما حق استفاده از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی را برای خود، محفوظ می دانیم.

۸. نگهداری و حفاظت از رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. «خانگی» هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری ارائه نمی‌کند، مگر با حکم مراجع قضایی.

۹. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های ما ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

۱۰. «خانگی» برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

۱۱. استفاده از کوکی در سایت «خانگی»:

- پذیرفتن کوکی ها برای مشاهده سایت الزامی نیست. با این حال یادآور می شویم که عملگر سبد خرید و ثبت سفارش در سایت تنها با فعال ساختن کوکی ها امکان پذیر است.

- کوکی ها فایل های متنی (Text) مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده می کنید، آنها روی مرورگر و همچنین حافظه سیستم شما دخیره می شوند و کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می کنند.

- از کوکی ها می توان بمنظور شناسایی آدرس پروتکل اینترنت و همچنین افزایش سرعت هنگامیکه که در حال مشاهده سایت هستید و یا هنگام ورود مجدد شما به سایت استفاده کرد.

- در هنگام بازدید شما از فروشگاه اینترنتی «خانگی»، کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود. این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نیست. مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب به آن‌ها خواهد بود.

- شما می توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی ها را نپذیرد، اما این کار باعث می شود استفاده شما از سایت با محدودیت هایی مواجه شود. خواهش ما از شما این است که به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده از این که کوکی ها شامل هیچ گونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نمی شود و همچنین هیچ ویروسی کامپیوتر شما را تهدید نخواهد کرد، آن ها را فعال کنید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با ما تماس بگیرید:

۶۶۸۵۷۷۲۴ - ۰۲۱محصولات سالم و طبیعی خانگی، ارگانیک، سنتی