بروزرسانی در تاریخ ۹۹/۶/۲۱ لطفا در هنگام ثبت‌نام و یا ثبت سفارش در فروشگاه، اطلاعات خود از قبیل نام، نام خانوادگی و نشانی را به فارسی وارد نمایید.

 لطفا در هنگام ثبت سفارش به وضعیت موجودی محصولات توجه نمایید.

 لطفا توجه داشته باشید که قیمت درج شده برای محصولاتی که موجودی آن‌ها به پایان رسیده است (با عبارت «موجود نیست» مشخص شده است) مربوط به قبل از اتمام موجودی است و درصورت بروزرسانی موجودی؛ ممکن است قیمت محصول تغییر نماید.

 ثبت سفارش (به‌صورت اینترنتی، تلفنی و...) به هیچ وجه به معنی تضمین فروش نیست و فروشگاه حق دارد تا پیش از تسویه صورتحساب، فروش را متوقف یا لغو نماید.

 از آنجاییکه قیمت برخی محصولات به شدت تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز است، تا پیش از ارسال سفارش ممکن است قیمت آن‌ها تغییر نماید که در این‌صورت، اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد. درصورتی‌که قیمت جدید مطابق رضایت مشتری نباشد، وی حق خواهد داشت تا پیش از ارسال، سفارش را لغو نماید.

 بسته به شرایط موجود، هر سفارش در مدت زمانی بین ۱ تا ۳ روز کاری (از زمان ثبت) ارسال خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که روزهای تعطیل و روزهایی که شرایط جوی مناسب نباشد، جزء این زمان محسوب نمی‌شوند.

 پیش از ارسال سفارش، حتما هماهنگی‌های لازم با مشتریان محترم به عمل خواهد آمد.

 درصورتی‌که (به هر دلیل) برای ارسال سفارش، به زمان بیشتری نیاز باشد؛ هماهنگی‌های لازم با مشتریان محترم  به عمل خواهد آمد.

 چنانچه نیاز به ارسال فوری و یا نیاز به ارسال سفارش در ساعات خاصی وجود دارد، مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از بخش «توضیحات» در هنگام ارسال سفارش، همکاران ما را مطلع نمایند تا در صورت امکان، در ساعات مورد نظر و یا در اسرع وقت، سفارش مورد نظر ارسال گردد.

 هزینه ارسال محصولات بر عهده مشتریان محترم است.

 هزینه ارسال محصولات در روزها و ساعات مختلف متفاوت است.

 هزینه ارسال محصولات در روزهایی که شرایط جوی مناسب نباشد، معمولا بالاتر از شرایط عادی است.

 هزینه بسته‌بندی محصولاتی که برای شهرستان‌ها و یا خارج از ایران ارسال می‌شوند بر عهده مشتریان محترم است.

 ارسال محصولات در شهر تهران به‌وسیله پیک موتوری (به‌صورت پیش‌فرض) یا پست (درصورت تصمیم مشتری) و برای سایر شهرستان‌ها و خارج از ایران به‌وسیله پست، تیپاکس و یارباکس (به انتخاب مشتری) انجام خواهد شد.

 چنانچه مشتری پس از ارسال سفارش از خرید منصرف گردد، متعهد به پرداخت هزینه رفت و برگشت خواهد بود.

 مطالبی که در مورد هر یک از محصولات و خواص آن‌ها در بخش‌های مختلف سایت خانگی ذکر شده‌اند؛ نتیجه تحقیق و مطالعه همکاران ما در مجموعه خانگی است (جهت مشاهده منابع مورد استفاده می‌توانید به بخش «منابع علمی» مراجعه نمایید) و فقط جنبه اطلاع رسانی دارند و به هیچ عنوان به معنی تجویز این محصولات نیستند.

 شرایط و قوانین فروشگاه «خانگی» در هر زمان ممکن است تغییر یابد و فروشگاه از این بابت تعهدی مبنی بر اطلاع‌رسانی ندارد. بنابراین، مشتریان محترم بایستی پیش از ثبت هر سفارش، اقدام به مطالعه قوانین نمایند.
 ثبت سفارش (به‌صورت اینترنتی، تلفنی و...) به معنی مطالعه و پذیرفتن کلیه موارد فوق است.


در صورت وجود هرگونه سوال، می‌توانید با ما تماس بگیرید:

۶۶۸۵۷۷۲۴ - ۰۲۱


محصولات سالم و طبیعی خانگی، ارگانیک، سنتی