بیسکویت گندم کامل
  • بیسکویت گندم کامل

بیسکویت گندم کامل

200,000ریال
مالیات 200,000ریال
  • کد محصول: شیرینی سالم
  • موجودی: موجود نیست

بررسی اجمالی

بیسکویت گندم کامل: «گندم»، گياهى است از خانواده

بیسکویت گندم کامل: «گندم»، گياهى است از خانواده Gramineae و يك‌ساله. ريشه‌هاى آن اليافى و افشان و سطحى و ساقه آن استوانه‌اى توخالى و در گره‌هاى ساقه پر مى‌باشد. در بعضى ارقام ساقه پر است. هر ساقه به يك خوشه متشكل از سنبله‌ها منتهى مى‌شود. برگ‌هاى آن سبز، باريك، دراز و سنبله‌ها حاوى چند دانه كه هرچه زمين غنى‌تر باشد دانه‌ها بيشتر خواهد شد. پوشش خارجى دانه گندم كه از گندم جداست در بعضى ارقام پوشيده از كرك و در بعضى بدون كرك است. دانه گندم مانند دانه برنج و كمى چاق‌تر از آن است كه يك خط طولى در يك طرف آن وجود دارد.

در زمان قديم كه به كمك آسياب‌هاى سنگی دانه‌ها را آرد مى‌كردند، تمام عناصر موجود در دانه در آرد وجود داشت ولى با آسیاب‌های صنعتی جديد اگرچه آرد بسيار سفيد كه مورد پسند عموم است به دست مى‌آيد ولى اين آرد بسيار سفيد تماما از نشاسته تشكيل شده و فاقد مواد حياتى است. از طرف دیگر، امروزه در فرایند تصفیه آرد، قسمت عمده سبوس گندم و در نتیجه بیشتر مواد مغذی آن از آرد جدا می‌گردد. جالب است که بدانید استفاده از آسیاب صنعتی و نیز تصفیه آرد (سبوس‌گیری)، باعث از بین رفتن بسیاری از مواد مغذی آن می‌شود.

امروزه به دلیل مشغله و کمبود وقت، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا از غذاهای آماده استفاده نمایند. یکی از این غذاها (مکمل غذایی) بیسکویت است که به‌عنوان میان وعده جای خود را در بین افراد بازکرده است. متأسفانه بیسکویت‌هایی که در بازار عرضه می‌شوند دارای ایرادات مختلفی هستند که استفاده از آن‌ها در طی زمان، باعث ایجاد ناراحتی‌ها و بیماری‌های مختلف می‌شود. ازجمله این ایرادات استفاده از مواد اولیه مضر مانند آرد سفید، آرد ذرت [ترا ریخته]، روغن‌های صنعتی و اغلب تراریخته همچون روغن نباتی، شکر سفید، شیرین‌کننده‌های مصنوعی، تخم‌مرغ ماشینی، شیر خشک، مواد افزودنی شیمیایی مانند بیکینگ‌پودر، لسیتین، اسیدسیتریک، کربنات سدیم، بی‌کربنات آمونیوم، پایدار کننده‌ها و... است.

بیسکویت گندم خانگی برخلاف بیسکویت‌های موجود در بازار، از مواد اولیه سالم، طبیعی و باکیفیت تهیه می‌شود. خانگی در تهیه بیسکویت گندم به‌جای آرد سفید و نشاسته از آرد گندم کامل (سبوس نگرفته)، به‌جای شکر و شیرین‌کننده‌های مصنوعی از شیره انگور واقعی و به‌جای روغن‌های صنعتی از روغن‌های سالم و طبیعی استفاده می‌کند. البته به دلیل استفاده نکردن از مواد افزودنی، بیسکویت گندم کامل خانگی سفت‌تر و به دلیل استفاده از شیرین‌کننده‌های طبیعی دارای شیرینی کمتری نسبت به بیسکویت‌های موجود در بازار است...

 

با استفاده از گزینه «خصوصیات» بیسکوئیت گندم کامل می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد بیسکویت گندم کامل مشاهده نمایید.


 بیسکوئیت گندم،بیسکوئیت گندمی،بیسکویت گندمی،بیسکویت گندم،بیسکویت گندم کامل ساقه طلایی،بیسکویت گندم کامل،بیسکویت گندمین،کالری بیسکویت گندمی،طرز تهیه بیسکویت گندمی،خواص بیسکویت گندمی،فواید بیسکویت گندمی،بیسکویت سبوس دار،بیسکویت سبوس دار کوپا،بیسکویت سبوس دار ساقه طلایی،بیسکویت سبوس دار چند غله ستاک،بیسکویت سبوس دار برای لاغری،بیسکویت سبوس دار ستاک،بیسکویت سبوس دار در بارداری،بيسكويت سبوس دار،بیسکویت سبوس دار گرجی،بیسکویت سبوس دار برای دیابت،سالم،طبیعی،ارگانیک،خانگی،خرید،فروش،قیمت،اینترنتی،طب سنتی،رژیمی،بدون شکر،با شیره انگور،با روغن حیوانی،بیسکویت سالم،سالم ترین بیسکویت،بیسکویت های سالم،طرز تهیه بیسکویت سالم،تغذیه سالم بیسکویت

ویژگیها
وزن خالص[حدود] ۱۲۵ گرم
نوع بسته‌بندیپاکت پلاستیکی
ترکیباتآرد گندم کامل (۱۰۰٪) + شیره انگور + روغن کنجد + تخم مرغ محلی +...
سطح کیفیت@سالم @دارای سبوس کامل @فاقد شکر و شیرین کننده های مصنوعی @فاقد هرگونه ماده شیمیایی و نگه‌دارنده
محل تولیداستان سمنان
خواص@نیروزا @عضله ساز @تقویت کننده بدن و نیروی جنسی
طبیعت (مزاج)گرم و تر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!